O nás


Ahoj, jmenuji se Tereza a ráda bych vám představila naší malou rodinnou firmu Profi BARF

Máme více než 20 letou praxi v oboru řeznictví, uzenářství s vlastní porážkou skotu a vepřů. Od roku 2017 jsme pro vás, pod nejpřísnějším dohledem státní veterinární správy, začali vyrábět syrová krmiva dle metody BARF. 
Krmivo je pečlivě navrženo tak, aby odpovídalo přirozenému rodovému přijmu vašeho psa, tedy 70% masa a vnitřností, 20% kostí a 10% příloh(zelenina, ovoce). Vše je zpracováváno čerstvé a co nejrychleji zmraženo. 

Pokud hledáte alternativu ke granulím, chcete mít naprostou kontrolu nad tím, co pejskovi či kočičce dáváte do misky a pokud chcete krmit bez barviv, stabilizátorů, dochucovadel, umělých konzervantů a podobných příměsí, pak by pro Vás naše výrobky mohly být tou správnou cestou. Krmení masem není o moc náročnější a dražší než krmení granulemi a naopak díky kvalitní stravě můžete předejít mnoha návštěvám u veterináře.

Naše firma sídlí v malebné vesničce Jaroslav ve Východočeském kraji. Zde je také možnost si naše maso odebírat. Prozatím preferujeme osobní převzetí přímo u nás, nicméně do budoucna plánujeme i rozvozy po Pardubickém kraji, či o navázání spolupráce s barf-shopy, kde si budete moct naše produkty také zakoupit.

Pro více informací nám neváhejte zavolat či napsat. Kontaktní údaje naleznete zde.